Home / Lajme / PROAMERIKANIZIMI SHQIPTAR ESHTË MË ZEMER DHE SHPIRTË !.. ZOTI AMBASADOR MOS NA LENDONI !!!

PROAMERIKANIZIMI SHQIPTAR ESHTË MË ZEMER DHE SHPIRTË !.. ZOTI AMBASADOR MOS NA LENDONI !!!

Aq shume e duan shqiptaret Ameriken dhe nuk duan te zhgenjehen apo ta ndjejne veten te prere ne bese nga ajo sa dhe pohimet e Hill i ndryshojne. Zoti ambasador amerikan ne Beograd ka marre pjese ne samitin e Ohrit per ‘Ballkanin e Hapur’ duke konfirmuar keshtu qe kjo nisme mbeshtetet nga Amerika😥 Amerika nuk po nxjerr mesim nga Ukraina, kur u paralajmerua nga vete personalitete ukrainase se sllavet nuk kane parimet morale te Perendimit. Dhe pastaj tundin koken se nuk dine si t’i etiketojne veprimet e ruseve. Kjo ka per te ndodhur dhe me Ballkanin e Hapur. Zoti i ndihmofte shqiptaret. MC 🙏

Ambasadori i SHBA-së ngre aIarmin, "Ballkani i Hapur është nismë serbe", keni kujdes nga kjo deklaratë
BALLINA.NEWS65MEDIA.COM
Ambasadori i SHBA-së ngre aIarmin, “Ballkani i Hapur është nismë serbe”, keni kujdes nga kjo deklaratë
Ambasadori i SHBA-së ngre aIarmin, “Ballkani i Hapur është nismë serbe”, keni kujdes nga kjo deklaratë Ambasadori i SHBA-ve në Beograd, Christopher Hill, ka ndjekur nga afër samitin dy ditor në Ohër, ku u diskutua për “Ballkanin e Hapur”. Në një intervistë për gazetaren e ABC N…

About admin

x

Check Also

Prof. Farudin Hoxha: Si i ndërtoi Shqipëria 650 diga në të gjithë vendin dikur

INTERVISTA/ Akademiku Farudin Hoxha, parashtron rrezikun që mund të vijë nga amortizimi ...