Home / Lajme / Kanceri i Kosoves dhe i shqiptarve.

Kanceri i Kosoves dhe i shqiptarve.

Fotografia e Rexhep Kosova
Rexhep Kosova

A votohen Hajnat e “shpisë” (t’shtetit), bre ?!
Hapni sytë se kënd Po e votoni, o njerez se kanë me ju mallkuar fëmijët tuaj Nese i votoni këta hajna 20 vjeqar t’Kosovës !

About admin

x

Check Also

 Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti/ Blinken sapo e tha me zë të lartë: “Kosova është partnere e palëkundur dhe e rëndësishme e SHBA-së”

Nga: Gëzim Mekuli Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti Sekretari...