Home / Lajme / Hoxha: Thaçi po pret të mbyllen zgjedhjet në LDK për me caktu datën e zgjedhjev

Hoxha: Thaçi po pret të mbyllen zgjedhjet në LDK për me caktu datën e zgjedhjev

Hoxha: Thaçi po pret të mbyllen zgjedhjet në LDK për me caktu datën e zgjedhjeve

 

1. Para do ditësh Ramushi a doli në konferencë shtypi për dorëheqje, apo për lotëderdhje. Nëse e ka në plan kërej e tutje me i qa halllet e veta në publik, ashtu siç e bëri dhe me paret që i nevojiteshin për kravatat, nuk ka pse bën mbledhje në qeveri. Më lehtë takohet me 10 gazetarë se sa me 200 ministra, zv.ministra e këshilltarë. Gazetarët kanë shije më të mirë për kravatat dhe ta dëgjojnë më me dhembje hallin.

2.Thaçi po pret të mbyllen zgjedhjet në LDK për me caktu datën e zgledhjeve. Meqë e sheh shtetin si parti dhe partinë person, ngatërrohet dhe mendon se numri i datës ka me numrin e këmbës së kryetarit të ri (të ri?!) të LDK-së.

About admin

x

Check Also

Prof. Farudin Hoxha: Si i ndërtoi Shqipëria 650 diga në të gjithë vendin dikur

INTERVISTA/ Akademiku Farudin Hoxha, parashtron rrezikun që mund të vijë nga amortizimi ...