Home / Lajme / Bill Clinton: Përse Kosova të themeloj Asociacion serb, mjafton pakoja e Ahtisarit

Bill Clinton: Përse Kosova të themeloj Asociacion serb, mjafton pakoja e Ahtisarit

05 January 2022
Ish presidenti i SHBA-ve Bill Clinton mbrem ne emisionin e CNN për politiken e jashtme Amerikane foli edhe për Kosovên

Bill Clinton tha: Kosova nuk duhet ta formoj Asociacionin e komunave serbe, mjafton pakoja e Ahtisarit

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe kostum

About admin

x

Check Also

Merr “flakë” i gjithë Beogradi nga ajo që Albini tha në mediumin kroat për Vuçiqin dhe Putinin

20.12.2021 Në një intervistë për gazetën kroate, Vecernji List, kryeministri i Kosovës, ...