Nga: Frashër Oseku

Këta janë ” mbrojtësit e UÇK-së dhe Kosovës”?

Baton Haxhiu:
…”Marreveshjen me Serbine duhet që krimet e luftës në Kosovë me u amnistu, sepse, pas 20 vitesh s’kanë çka dënohen njerëzit”.

Hajredin Kuçi:
…“ Për krime lufte s’e kisha denu asnji njeri”…

Enver Hoxhaj
…“Nëse fiton UÇK-ja, shkoj lypi azil te Millosheviqi”…

Valon Syla:
…”Zyra e Adem Demaçit lejen e ka pas prej polícisë së Serbisë me funksionu”..

 

May be an image of 4 njerëz

About admin

x

Check Also

Sa të gënjyer ishim !

/ Intervist që ia vlen të lexohet e rilexohet/ Intervistë me ish ...