Home / Histori / KËTA ISHIN DEPUTETËT QË VOTUAN GJYKATËN SPECIALE

KËTA ISHIN DEPUTETËT QË VOTUAN GJYKATËN SPECIALE

UCK KLA.svg

Kjo është lista e armiqëve dhe tradhetarëve.Këta dhe këto për interesa te ulëta e tradhetuan Kosoven,vepruan ashtu si i kërkuan udhëheqsit e tyre te cilet gjithmon ishin ne shëbim te armikut.
Miratimi i këtij ligji ju doli “DARDHË ME BISHTË”qe po ju shkakton dhembje dhe po ankohen te ALBINI dhe Rexhep Selimi qe me kohe keta dy dhe e gjithë VETËVENDOSJA ishin kunder.
May be an image of tekst

About admin

x

Check Also

Sa të gënjyer ishim !

/ Intervist që ia vlen të lexohet e rilexohet/ Intervistë me ish ...