Home / Lajme / Nesër ,edhe REXHA në HAGË

Nesër ,edhe REXHA në HAGË

Ishe dhe mbete krenaria e jonë, me ty jemi kudo, jemi te bindur se TI ,ashtu si e mbrojte Atedheun ne uniformen e UÇK se ,e shtetin ligjor si anetar i LVVsë ..edhe ne HAGË do ta mbrosh nderin dhe krenarin UÇKsë si dhe luften e drejt të SAJ,me mendje dhe me ZEMER jemi me TY Gjeneral.

 

 

About admin

x

Check Also

Xhemil Zeqiri, veprimtar heroik i çështjes kombëtare shqiptare

/ Nga Arkivi i diplomcis.dk/ Epoka e Re, 24.01.2004 Prishtinë, janar – ...