Home / Lajme / Abdulla Hoti perqafon A.Vucicin!

Abdulla Hoti perqafon A.Vucicin!

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, i paska zënë në flagrancë Dullen dhe Vuçiqin, duke u përqafuar e puthur në Shtëpinë e Bardhë. Sipas Trumpit, dy liderët qenkan betuar që të mos vriten më ndërmjet veti, por të jetojnë në paqe dhe dashuri. Dulla mund ta trash këtë dashuri duke e riemëruar liqenin e Batllavës në liqeni Vuçiq.
Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, syze dhe kostum

About admin

x

Check Also

ÇEDOMIR PETROVIÇI – INTELEKTUALI SERB QË I KËRKON FALJE POPULLIT SHQIPTAR PËR TË GJITHA MËKATET E POPULLIT TË TIJ SERB

Një tekst interesant nga dramaturgu serb, Çedomir Petroviçi (i biri aktorit serb ...