Home / Lajme / U shua Jetat e prof.dr. Hajrullah Gorani!

U shua Jetat e prof.dr. Hajrullah Gorani!

Prishtina Sot
Sot pasdite ndërroi jetë, prof.dr. Hajrullah Gorani, Kryetar i Bashkimit te Sindikatave te Pavarura te Kosoves ne vitet e 90-ta.
Lajmin e ka bere te ditur djali i tij Dukagjin Gorani: “Vdiq në qetësi, i rrethuar me familjen dhe më të dashurit e tij, në moshën 89-vjeçare”.
Imazhi mund të përmbajë: 1 person, syze, mjekër dhe E brendshme, text that says 'Prof. Dr. Hajrullah Gorani'

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...