Home / Lajme / TRONDIT JAKUP KRASNIQI: HASHIM THAÇI E KADRI VESELI KANË QENË NË AR MI QË SI ME ADEM JASHARIN

TRONDIT JAKUP KRASNIQI: HASHIM THAÇI E KADRI VESELI KANË QENË NË AR MI QË SI ME ADEM JASHARIN

Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, të Jakup Krasniqit. Në këtë video, Jakup Krasniqi gjatë një interviste të tij, kishte folur edhe për raportet ndërmjet vete të Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit, shkruan portali Realiteti.

Gjithashtu Jakup Krasniqi shprehet se Thaçi e Veseli kanë qenë në ar mi që si me Adem Jasharin.

“…po këta kanë qenë në ar mi që si me Adem Jasharin. Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli. Raportet e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit pas lu ft ës dhe gjatë luf të s unë i kam balancuar. Përndryshe ata as atëherë nuk do t’i kishin pranuar në familje dhe me të drejtë. Ata sot nuk munden me shku”, shprehet Jakup Kransiqi.

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...