Home / Lajme / A do ta shpëtoj Gjermania dhe Merkel Kosovën nga Thaçi dhe Grenell?!VIDEO

A do ta shpëtoj Gjermania dhe Merkel Kosovën nga Thaçi dhe Grenell?!VIDEO

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...