Home / Lajme / Sondazhi:95% pro Qeverisë Kurti dhe vetë 5% për LDK-AAK-NISMA!Kjo kurrë s’ka ndodhur në shqiptari!

Sondazhi:95% pro Qeverisë Kurti dhe vetë 5% për LDK-AAK-NISMA!Kjo kurrë s’ka ndodhur në shqiptari!

Sondazhi:95% pro Qeverisë Kurti dhe vetë 5% për LDK-AAK-NISMA!Kjo kurrë s'ka ndodhur në shqiptari!

Sondazhe të shumta po bëhen në rrjetet sociale! Kjo praktikë është shumë normale, por jashta normales është sondazhi i fundit, i cili përmbante një pyetje të vetme:

Në qeveri:

-LDK-AAK-NISMA

ose

– Vetevendosje

Befasuese, interesante, reale:

-95% e personave që kanë marrë pjesë në sondazh janë pro qeverisë Kurti

-dhe,

dhe 5% janë për qeverisje të LDK-AAK-Nisma!

Kjo nuk ka ndodhur kurrë në historinë e Kosovës dhe të shqiptarisë!

Dafina Tosuni Anews24

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...