Home / Lajme / Zyrtari i VV-së: Ky njeri u përgjigj një orë pas letrës së Albinit, para Vjosës dhe Isës

Zyrtari i VV-së: Ky njeri u përgjigj një orë pas letrës së Albinit, para Vjosës dhe Isës

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, e ka bënë në pah faktin se për koalicionin mes LDK-së dhe Vetëvendosjes vendosi i vetëm një njeri, nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu.

Aliu u shpreh se Veliu iu përgjigj letrës së Albin Kurtit para kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës dhe kandidates për kryeministre, Vjosa Osmani.

“Agim Veliu u përgjigj një orë pas letrës së Albinit, para Isës, para Vjosës, e para mbledhjes së LDK-së”, ka thënë Aliu.

About admin

x

Check Also

Rexhep Qosja: Berisha, një kriminel që ka vrarë shqiptarë. Të ulë kokën dhe të largohet, se nuk e mund dot SHBA-

  Rexhep Qosja flet në këtë intervistë për Edi Ramën, Albin Kurtin ...