Home / Opinion / Si kanë fytyrë partitë që ishin në pushtet të kërkojnë vota

Si kanë fytyrë partitë që ishin në pushtet të kërkojnë vota

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /customers/d/6/5/diplomacia.dk/httpd.www/wp-includes/formatting.php on line 3366

About admin

x

Check Also

Rexhep Qosja: Berisha, një kriminel që ka vrarë shqiptarë. Të ulë kokën dhe të largohet, se nuk e mund dot SHBA-

  Rexhep Qosja flet në këtë intervistë për Edi Ramën, Albin Kurtin ...