Home / 2018 / september

Monthly Archives: september 2018

Kajtazi: Thaçi e Pacolli janë vegla të serbëve

 – 27/09/2018 Eksperti i sigurisë, Fadil Kajtazi ka komentuar deklaratën e ministrit të jashtëm, Behgjet Pacolli lidhur me atë se nuk duhet të ketë kufij në mes të Kosovës dhe Serbisë. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ...

Read More »