Home / 2018 / marts

Monthly Archives: marts 2018

SKENARË PËR KTHIM PRAPA

Dilaver Goxhaj Ngjarjet e katër ditëve të fundit në Kosovë, ajo e “arrestimit” të Gjuriqit ditën e hënë, më 26 mars, dhe pas dy ditëshm, kjo e arrestimit dhe ekstradimit fshehtas të 6 shtetasve turq në mënyrë të befasishme e ...

Read More »

Vallja e marrëzisë!

Shkruan: Avdi Ibrahimi Prizerenë 25=03=2018 Në vetmin e tij të natës së errët, ju duk sikur në kokën e tij të droguar nga hashashi trokiti një zë femre teksa e mallkonte, më more në qafë more Djall i zi. Kjo ...

Read More »

Gazetar, prokuror publik a polici – cili je ti?

Nga Redaksia MekuliPress 23 March, 2018 Ofendime, fletëarrestime, thirrje për burgosje, të pavërteta, përqeshje e etiketime të thëna nga punëtorët dhe nga bashkëpuntorët e televizionit Klan Kosova. Të gjitha këto të thëna nga gazetaria. A është e mundur kjo? Si ...

Read More »