Home / Lajme / URIME FESTAT KOMBËTARE 28-29 TË NËNTORIT TË KUQ!

URIME FESTAT KOMBËTARE 28-29 TË NËNTORIT TË KUQ!

Bildresultat för ismail qemaliBildresultat för enver hoxha

 Bildresultat för adem demaçiBildresultat för adem jashari

Të nderuar studentë, punëtorë, intelektualë të rinj e të reja, pleq dhe të rinj; njerëz atdhetarë revolucionarë që keni bërë dhe po bëni përpjekje heroike për të bërë Shqipërinë Etnike,-Shqipëri të RIBASHKUAR, të lirë, të barabartë dhe të përparuar!

Ju urojmë nga zemra festat 28 e 29 të Nëntorit të Kuq!
E gëzofshim Shqipërinë Jone!
Rroftë Shqipëria Etnike!
Rroftë Flamuri Kuqezi!
Rroftë kombi shqiptar!
27. XI. 2016

Stafi i ueb-faqes  shqiptare, diplomacia.dk

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...