Home / Lajme / U shua Jetat e prof.dr. Hajrullah Gorani!

U shua Jetat e prof.dr. Hajrullah Gorani!

Prishtina Sot
Sot pasdite ndërroi jetë, prof.dr. Hajrullah Gorani, Kryetar i Bashkimit te Sindikatave te Pavarura te Kosoves ne vitet e 90-ta.
Lajmin e ka bere te ditur djali i tij Dukagjin Gorani: “Vdiq në qetësi, i rrethuar me familjen dhe më të dashurit e tij, në moshën 89-vjeçare”.
Imazhi mund të përmbajë: 1 person, syze, mjekër dhe E brendshme, text that says 'Prof. Dr. Hajrullah Gorani'

About admin

x

Check Also

Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen nga SHTËPIA E BARDHË

Nga: Ramazan Bekteshi Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen...