Home / Lajme / Tre simbolet e resistences shqiptare.

Tre simbolet e resistences shqiptare.

Fotografia e Blerim Metaj
Blerim Metaj

Voto Hydajet Hyseni 25

Voto Gani Krasniqi 46

Votoni Albin Kurti 1

Votoni Hydajet Hyseni 25

Votoni Gani Krasniqi 46

About admin

x

Check Also

 Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti/ Blinken sapo e tha me zë të lartë: “Kosova është partnere e palëkundur dhe e rëndësishme e SHBA-së”

Nga: Gëzim Mekuli Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti Sekretari...