Home / Opinion / Publikohet harta e ndarjës së Kosovës, profesori zbulon edhe një arsyje pse u formua qeveri tjetër

Publikohet harta e ndarjës së Kosovës, profesori zbulon edhe një arsyje pse u formua qeveri tjetër

Publikohet harta e ndarjës së Kosovës, profesori zbulon edhe një arsyje pse u formua qeveri tjetër

Profesori universitar, Enver Bytyçi përmes një postimi në facebok ka bërë publike një hartë e cila tregon një ndarje të Kosovës. Sipas Bytyçit kjo ndarje ka qenë edhe arsyja e rrëzimit të qeverisë Kurti dhe formimi i qeverisë Hoti.

Haki Abazi: Nëntoka e Thaçit dhe njerëzit e tij i kërcënuan direkt anëtarët e Gjykatës Kushtetuese
Shtëpia e Bardhë rrezikon të djegët nga protestuesit, Trump largohet përmes bunkeri
Besnik Tahiri flet për emrat e ministarve nga AAK dhe jep detaje për formimin e Qeverisë

Profesori universitar, Enver Bytyçi përmes një postimi në facebok ka bërë publike një hartë e cila tregon një ndarje të Kosovës.

Sipas Bytyçit kjo ndarje ka qenë edhe arsyja e rrëzimit të qeverisë Kurti dhe formimi i qeverisë Hoti.

About admin

x

Check Also

Une biri i SHQIPERISE AME, ne mergimin e zi!

Nga: Luan Baci 1 Tetor 2022 Une biri i SHQIPERISE AME, Qava...