Home / Lajme / Presidentja kroate flet në OKB kundër idesë së ndryshimit të kufijve në Ballkan

Presidentja kroate flet në OKB kundër idesë së ndryshimit të kufijve në Ballkan

About admin

x

Check Also

 Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti/ Blinken sapo e tha me zë të lartë: “Kosova është partnere e palëkundur dhe e rëndësishme e SHBA-së”

Nga: Gëzim Mekuli Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti Sekretari...