Home / Lajme / “Pal, jep dorëheqje miku im, merre edhe Bekën, Donikën e Shkumbinin me vete”

“Pal, jep dorëheqje miku im, merre edhe Bekën, Donikën e Shkumbinin me vete”

Veprimtari i njohur, Sali Rexhaj, përmes një postimi në Facebook ka kërkuar dorëheqjen e ministrit Lekaj, pas deklaratave që ky i fundit i bëri drejt ambasadorit zviceran.

Ai i kërkon ministrit Lekaj që pas vete të merr edhe “Bekën, Donikën e Shkumbinin”.

Postimi i plotë:

Pal, jep dorëheqje miku im. Nuk je per politike o burre. Merri edhe Beken, Doniken e Shkumbinin me vete. Po i irritoni shume njerëzit me paraqitje publike, me arrogance, primitivizëm a padituri totale.
Merruni me diçka tjetër.

About admin

x

Check Also

 Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti/ Blinken sapo e tha me zë të lartë: “Kosova është partnere e palëkundur dhe e rëndësishme e SHBA-së”

Nga: Gëzim Mekuli Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti Sekretari...