Home / Lajme / Kurti i mbledh aktivistët në Gërmi për t’i falënderuar që e votuan VV-në

Kurti i mbledh aktivistët në Gërmi për t’i falënderuar që e votuan VV-në

Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar sonte ndejë falënderuese për aktivistët e saj.

Kjo festë në Vetëvendosje vjen pas rezultatit nga zgjedhjet e 6 tetorit ku doli partia fituese.

Ndeja e Vetëvendosjes në të cilën po marrin pjesë lideri Albin Kurti dhe aktivistët po mbahet në “Vila Gërmia” në Prishtinë.Numri i aktivistëve të pranishëm është i madh ndërsa Kurti i falënderoi ata për kontributin e gjatë të dhënë në parti dhe kryesisht për rezultatin e zgjedhjeve të 6 tetorit.

About admin

x

Check Also

 Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti/ Blinken sapo e tha me zë të lartë: “Kosova është partnere e palëkundur dhe e rëndësishme e SHBA-së”

Nga: Gëzim Mekuli Mbështetje e fuqishme nga Amerika për Qeverinë Kurti Sekretari...