Home / Lajme / Kurteshi: Lutfi Haziri është një injorant e pijanec banal

Kurteshi: Lutfi Haziri është një injorant e pijanec banal

Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, tekst

Në pyetjen  se si komentohet deklarata e Hazirit dhe se a mund t’i prish raportet VV-LDK, Kurteshi ka thënë shkurt se nuk dëshiron të merret me deklaratat e tij, duke e quajtur injorant, pijanec e banal.

“Unë nuk merrem fare me deklarata të personave të tjerë, madje as të injorantëve pijanec e banal. Nuk e ul kaq shumë nivelin e komunikimit publik”, ka thënë shkurt Kurteshi.

Ndryshe, Lutfi Haziri vazhdimisht ka qenë i ashpër me Lëvizjen Vetëvendosje në fushatën zgjedhore, e kjo po vazhdon edhe pas zgjedhjeve.

Kujtojmë se Lutfi Haziri është zgjedhur në krye të shtabit për bisedimet me Vetëvendosjen.

About admin

x

Check Also

Prof. Farudin Hoxha: Si i ndërtoi Shqipëria 650 diga në të gjithë vendin dikur

INTERVISTA/ Akademiku Farudin Hoxha, parashtron rrezikun që mund të vijë nga amortizimi ...