Home / Lajme / Kryeministri Albin Kurti,Viziten e Par e bëri në Prekazin Legjendar!

Kryeministri Albin Kurti,Viziten e Par e bëri në Prekazin Legjendar!

Albin Kurti që në ditën e parë si kryeministër ka bërë homazhe në Prekaz. Ai me këtë rast tha se liria që gëzojmë dhe shteti i Kosovës i ka rrënjët të flijimi i familjes Jashari. “Kjo liri

About admin

x

Check Also

Prof. Farudin Hoxha: Si i ndërtoi Shqipëria 650 diga në të gjithë vendin dikur

INTERVISTA/ Akademiku Farudin Hoxha, parashtron rrezikun që mund të vijë nga amortizimi ...