Home / Lajme / Ish-diplomatja amerikane: Grenell ushtroi presion mbi Kosovën, duket se hoqi dorë nga politika tradicionale amerikane

Ish-diplomatja amerikane: Grenell ushtroi presion mbi Kosovën, duket se hoqi dorë nga politika tradicionale amerikane

June 5, 2020

About admin

x

Check Also

Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen nga SHTËPIA E BARDHË

Nga: Ramazan Bekteshi Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen...