Home / Lajme / Endrit Thaçi: Te Rinjtë Që E Perkrahin Albinin, S’kan Vend Në Kosovë..

Endrit Thaçi: Te Rinjtë Që E Perkrahin Albinin, S’kan Vend Në Kosovë..

Djali i famshem i presidentit, Endrit Thaçi i ka derguar nje mesazh te gjith te rinjve qe e perkrahin partin e kryeministrit Albin Kurti, Levizjen Vetvendosje. Ai ka thene se te rinjt s’duhet ta perkrahin Albinin..“Ata qe e perkrahin Albin Kurtit, sidomos te rinjt, duhet te shkojn ne rrot te sames endrii thote Te rinjtë që e perkrahin Albinin, s’kan vend në Kosovë.. Shtypeni fotografin qe eshte shfaqur menjehere nder kete shkrim dhe hapet lajmi plot ..

About admin

x

Check Also

Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen nga SHTËPIA E BARDHË

Nga: Ramazan Bekteshi Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen...