Home / Lajme / DENIM KAPITAL PËR KIMINELËT, DORËHEQJE PËR MINISTRAT!

DENIM KAPITAL PËR KIMINELËT, DORËHEQJE PËR MINISTRAT!

Blerim Metaj
Për rastin e dhunimit të vajzës 16 vjeçare nga Drenasi dhe për tre kriminelët e involvuar në këtë rast, kerkojmë denimin kapital për Mësuesin, Policin dhe Mjekun!

Meqe rasti është kryer nga tre institucionet (shtylla) të shtetit, kerkojmë dorëheqjen e Ministrit të Arsimit Shyqyri Bytyçi, Ministrit të drejtësisë Abelard Tahiri, dhe të Ministrit të Shëndetësisë Uran Ismaili!

Secili prej ketyre ministrave duhët të jep llogari për dikasterin e vet.

Fotografia e Blerim Metaj
Fotografia e Blerim Metaj

About admin

x

Check Also

Prof. Farudin Hoxha: Si i ndërtoi Shqipëria 650 diga në të gjithë vendin dikur

INTERVISTA/ Akademiku Farudin Hoxha, parashtron rrezikun që mund të vijë nga amortizimi ...