Home / Lajme (page 40)

Lajme

Albin Kurti ishte drejtpërdrejt.

Të nderuar delegatë të Këshillit të Përgjithshëm, Të dashur aktivistë dhe anëtarë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Ju uroj mirëseardhjen në mbledhjen e 32-të të Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, njëkohësisht ju uroj punë të mbarë në vijim të këtij Këshilli, ...

Read More »

Shpallen rezultatet në LVV

Lëvizja VETËVENDOSJE! Shpallen rezultatet paraprake të votimit për zgjedhjet e brendshme Tashmë ka përfunduar procesi i numërimit të votave për zgjedhjet e brendshme 2018, për kryetar të Lëvizjes VETËVENDOSJE. Komisioni Zgjedhor i Përgjithshëm konstaton se në këtë proces votimi për ...

Read More »

Letra e plotë e Albin Kurtit nga burgu

Deputeti i Vetëvendosjes Albin Kurti, nga burgu i ka dërguar një letër Këshillit të Përgjithshëm të partisë, i cili ka mbajtur sot një mbledhje Ai iu ka drejtuar të gjithë pjesëmarrësve e aktivistëve, duke përmendur tema të ndryshe, duke nisur ...

Read More »

ANALIZË RETORIKE / Retorika e mbrëmshme e tij ishte «e mirë». Por, retorika nuk është Dëshmi e as Fakt   (Mar nga Mekulipress.info) 15 Dhjetor, 2017 «Sa më erdh gjynah për Dardanin, bre», «Shumë mu dhimt Dardani mbrëmë», «A e ...

Read More »