Home / Intervista (page 6)

Intervista

Albin Kurti, Hasan Prishtina i kohëve moderne

Bosnjëzimin e Kosovës, privatizimin neoliberal, plaçkitjen, nigerizimin  e vendit dhe gjendjen e rëndë të shqiptarëve në Maqedoni, Albin Kurti i kishte paralajamëruar vite më parë një një intervistë ekskluzive për agjencinë e lajmeve INA. Të gjitha ngjarjet e kobshme që ...

Read More »