Home / Histori (page 21)

Histori

(Vet)Vrasja që ka tronditur Kosovën

Mjekësia ligjore dhe Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimet për të sqaruar vdekjen e dyshimtë Sekretarit Organizativ të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Dehari, që po mbahej në paraburgim në Prizren, ka ndërruar jetë në pasditen e sotme në rrethana ende të ...

Read More »