Home / Author Archives: admin (page 154)

Author Archives: admin

KUR HASHIM PASHA E BËN KOSOVËN HASHA

Aktualitet Kosove Opinione  KUR HASHIM PASHA E BËN KOSOVËN HASHA  September 16, 2018 Qazim Doda 25 Views  0 Comment Shkruan: Agim Sylejmani, Zvicër   Parlamenti Evropian e kishte paraparë pas disa muajve të vë në rend dite dhe të shqyrtojë e ta hedhë në votim ...

Read More »