Home / Lajme / A do ta shpëtoj Gjermania dhe Merkel Kosovën nga Thaçi dhe Grenell?!VIDEO

A do ta shpëtoj Gjermania dhe Merkel Kosovën nga Thaçi dhe Grenell?!VIDEO

About admin

x

Check Also

Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen nga SHTËPIA E BARDHË

Nga: Ramazan Bekteshi Një lajm i gëzueshëm dhe historik për shqiptarët vjen...