Home / Lajme / Bill Clinton: Përse Kosova të themeloj Asociacion serb, mjafton pakoja e Ahtisarit

Bill Clinton: Përse Kosova të themeloj Asociacion serb, mjafton pakoja e Ahtisarit

05 January 2022
Ish presidenti i SHBA-ve Bill Clinton mbrem ne emisionin e CNN për politiken e jashtme Amerikane foli edhe për Kosovên

Bill Clinton tha: Kosova nuk duhet ta formoj Asociacionin e komunave serbe, mjafton pakoja e Ahtisarit

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe kostum

About admin

x

Check Also

Xhemil Zeqiri, veprimtar heroik i çështjes kombëtare shqiptare

/ Nga Arkivi i diplomcis.dk/ Epoka e Re, 24.01.2004 Prishtinë, janar – ...