Home / 2021 / november

Monthly Archives: november 2021

OTOMANONOSTALGJIKU, NEXHMEDIN SPAHIU

Aktiv

Shkruan: Afrim Caka “Aleati strategjikë i shkatërrimit tonë. Dashuria e madhe e otomanonostalgjikut turk dhe të gjithë shqipfolësve që janë konvertuar në turq e arabë. Nexhemedin Spahiu e bënë rolin e argatit e të spiunit turk sikur nuk e njehë ...

Read More »

PAVARESIA E TRADHETUAR

Shkruan: Dilaver Goxhaj /ose viti i mbrapsht/ Sot eshte dita e shpalljes se Pavaresise se Shqiperise.Dihet rendesia e kesaj dite, prandaj nuk do shkruaj per te, por per nje ane te veçante te saj, per tradhetine qe ju be asaj ...

Read More »