Home / Shëndetësi / Një recet kundër Kovίd që e kam përdorur un për mjekimin tim! Shpërndaje informoji të tjerët

Një recet kundër Kovίd që e kam përdorur un për mjekimin tim! Shpërndaje informoji të tjerët

4 thelb hudhër, 1 qepë e ndani në katër pjesë, 1 limon e ndani në katër pjesë. Nja 2cm xhenxhefil dhe e copëtoni mirë. 4 qese çaj kamomili.

I vendosni në një tenxhere dhe i zieni. Pasi të zihet e vendosni kokën mbi tenxhere dhe e mbuloni kokën me një peshqir dhe merrni frymë me gojë e hundë rreth 10-15 minuta, pastaj këtë e bëni rreth 3 ditë nga dy herë në ditë dhe do shikoni rezultatin.

Shpërndaje dhe informoji të tjerët.

Rexhep Ismaili

About admin

x

Check Also

Xhemil Zeqiri, veprimtar heroik i çështjes kombëtare shqiptare

/ Nga Arkivi i diplomcis.dk/ Epoka e Re, 24.01.2004 Prishtinë, janar – ...