Home / Opinion / OPOZITË e DËSHTUAR!

OPOZITË e DËSHTUAR!

Opozitë e paditur, pa guxim, frikacake, bishtzënë, injorante, imbecile, smirëzezë, dashakeqëse, e pafuqi, llomotitëse, dyftyrëshe, gënjeshtare, e kriminalizuar, zhvatëse, tradhëtare, e shantazhuar, antikombëtare.

Se janë kêshtu dhe jo ndryshe, po edhe më të këqij se kaq, këtë e ka kuptuar dhe dëshmuar Populli më 14 Shkurt me votë.
Ky është rezultati dhe përshtypja nga fjalimet e „liderëve“ të saj në lidhje me dialogun që përfshihen nën PLAS!
Këta e kanë shitur hapur Kosovën në emër të dialogut, prandaj i frikësohen qëndrimit të Vetëvendosjes dhe Qeverisë në lidhje me dialogun!
Mori fund epoka e politikës pa dinjitet!

P.s. Opozitë edhe qyqare, edhe ikacake, edhe e neveritshme!

Nuk do ikni edhe shumë gjatë, sepse do t‘ju përzë populli nga aty me votë.

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...