Home / Histori / KËTA ISHIN DEPUTETËT QË VOTUAN GJYKATËN SPECIALE

KËTA ISHIN DEPUTETËT QË VOTUAN GJYKATËN SPECIALE

UCK KLA.svg

Kjo është lista e armiqëve dhe tradhetarëve.Këta dhe këto për interesa te ulëta e tradhetuan Kosoven,vepruan ashtu si i kërkuan udhëheqsit e tyre te cilet gjithmon ishin ne shëbim te armikut.
Miratimi i këtij ligji ju doli “DARDHË ME BISHTË”qe po ju shkakton dhembje dhe po ankohen te ALBINI dhe Rexhep Selimi qe me kohe keta dy dhe e gjithë VETËVENDOSJA ishin kunder.
May be an image of tekst

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...