Home / Opinion / Një krim i pandëshkuar!

Një krim i pandëshkuar!

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Shkruan;  Medai Shaholli

kujtesë:

Me rastin e dhjetë vjetorit të vrasjes së katër protestuesve më 21 janar të 2011, në Tiranë nga falangat e despotit Sali Berisha.

Një krim i pandëshkuar dhe teatri me 21 janarin nga drejtësia e kapur shqiptare dhe i heshtur nga gjati i qeverisë së sotme.

Imazhi mund të përmbajë: një ose më shumë njerëz dhe tekst

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...