Home / Lajme / Abdulla Koti Hoto mashtron Opinionin!

Abdulla Koti Hoto mashtron Opinionin!

Bashkëpunëtori I Rugovës: Avdullah Hoti Po Gënjen,Ai Ishte Pjesë E Partisë Së Bukoshit Dhe E Shante Rugovën (DOKUMENT)


Bashkëpunëtori I Rugovës: Avdullah Hoti Po Gënjen, Ai Ishte Pjesë E Partisë Së Bukoshit Dhe E Shante Rugovën (DOKUMENT)ish bashkëpunëtori i presidentit Rugova, Qazim Bajgoraliu, në një postim në Facebook e ka demantuar kandidatin e LDK-së për kryeministër, Avdullah Hotin, i cili tha se në politikë ka hyrë në vitin 2006.

About admin

x

Check Also

Rexhep Qosja: Fitorja e Albin Kurtit do të sjellë shpresë për gjithë shqiptarët!

October 8, 2019 Akademiku shqiptar, autoriteti moral i shqiptarëve, këtej e andej ...