Home / Opinion / ERDHI, PA, THA DHE IKU!

ERDHI, PA, THA DHE IKU!

Pritja e ftohtë dhe Inati i Edvinit me presidenten në detyrë të Kosovës Vjosa Osmani, doli në pah kur ajo kërkoi që të miratohet një rezolutë për gjenocidin serb gjatë luftës në Kosovë.
Kjo kërkesë e natyrshme dhe e vonuar kundër vëllamit të Edvin lemerisë dhe qëndrimit fashist të Beogradit me çetnikun Vuçiq në krye përbën prishje të Mini Shengenit dhe raporteve vëllazërore brenda shoqërisë sorsiane.

Denoncimi dhe ngritja e një rezolute nga par…

Shiko më shumë
Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, duke përfshirëLuan Baci

About admin

x

Check Also

Sa të gënjyer ishim !

/ Intervist që ia vlen të lexohet e rilexohet/ Intervistë me ish ...