Home / Lajme / POPULLI E KUPTUAR KUSH TRADHTON INTERESET KOMBËTARE!

POPULLI E KUPTUAR KUSH TRADHTON INTERESET KOMBËTARE!

Kush është fajtor për gjendjen…
Kautike në Kosovë….Ldk-Pdk-Aak..! kush e
Shkatrroi Sistemin e Drejtsis…mbëjellen..
Hajni në emër të Uçk.es dhe krijuan..Ligje
kundër Taks Forces…a thu pse bre..a thu
Ky popull qenka Budall për këta..!
Imazhi mund të përmbajë: 6 njerëz, kostum dhe tekst

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...