Home / Lajme / Cfare marrezie?! Urohet kryekrimineli i kombit shqiptar, Sali Berisha,  per ditelindje?! 

Cfare marrezie?! Urohet kryekrimineli i kombit shqiptar, Sali Berisha,  per ditelindje?! 

 

Shkruar nga ; Luan Baci 

USA 

15 Tetor 2020 

     Duke u mbeshtetur tek dokumenti i Teseres se PPSH te Sali Berishes, sot me date 15 Tetor 2020, ky monster qe shkaterroj Shqiperine me themel ka ditelindjen. 

 

     Kush dyshon se vertet e ka apo jo ky faqezi ditelindjen sot, mund ta shikoje ne dokumentin e tij te anetarit te PPSH-se. Ky “anti-komunist”, dikur “komunist” i thekur, dhe “besnik i partise”, qe vriste dhe priste “ne emer te partise”, ky kriminel agjent i UDB-se jugosllave, qe shkaterroj me themel Shqiperine, urohet sot per turp e faqe te zeze nga idiote, budallenj, sahanlepires, tradhetore dhe lloj e cdo lloj bashibuzukesh te seres se tij edhe per faktin se i shkaktoj Shqiperise nje shkaterrim pa fund dhe pa kthim, por edhe per mijera jete shqiptaresh te humbura nga politika e tij armiqesore. Per te ardhur keq per formimin e njeriut “tone tr ri” te demotokracise se ketij krimineli. 

 

     Eshte zakon qe shqiptaret te urojne dike kur ka ditelindje. A duhet ti urojne ne ditelindje Berishes sic i urojne kujtdo tjeter shqiptaret, apo ne kete rast duhet ta nderrojne urimin duke i thene, shkofsh nga kjo bote jo nje dite e me pare, por nje sekonde e me pare?! Mendimi juaj miq, eshte i mirepritur. 

 

About admin

x

Check Also

 TVM2: Të nderuar teleshikues mirëmbrëma! Këtë sezonë të ri të  emisionit “Open” e fillojmë me një protagonist shumë të veçantë, z. Xhemil Zeqiri i cili çështjen kombëtare e sheh si një strumbullar të vetëm që vetëm duke thënë të vërtetën edhe atëherë kur dhemb shumë dhe shton dhembjen e plagës, mund të zgjidhet çështja shqiptare.

Emisioni “Open” TVM2: Z. Xhemil, mirëmbrëma dhe  mirë se na erdhët në ...