Home / Lajme / COVID-19 A e dini se?

COVID-19 A e dini se?

Semundja e shkaktuar prej koronavirusit eshte me pak se 20% vuajtje dhe mbi 80 % terror mediatik?
(Kete e pohojne personat e infektuar te sheruar ne intervistat e tyre ne nje tv prestigjoz si Top channel.)
Lind pyetja: Pse dhe kush e nxiti kete panik?
Koha do te tregoje edhe nje here fytyren e vertete te sistemit te kapitalit qe vret njeriun me te gjitha mjetet.
Clirojuni o njerez nga kjo zgjedhe per te marre fryme lirisht!

About admin

x

Check Also

 TVM2: Të nderuar teleshikues mirëmbrëma! Këtë sezonë të ri të  emisionit “Open” e fillojmë me një protagonist shumë të veçantë, z. Xhemil Zeqiri i cili çështjen kombëtare e sheh si një strumbullar të vetëm që vetëm duke thënë të vërtetën edhe atëherë kur dhemb shumë dhe shton dhembjen e plagës, mund të zgjidhet çështja shqiptare.

Emisioni “Open” TVM2: Z. Xhemil, mirëmbrëma dhe  mirë se na erdhët në ...