Home / Opinion / Presidenti kukull i Kosoves, ose “zevendespresidenti i Serbise”, gjarperi Thaci, “me kombesi shqiptare” vlereson larte punen e Hutit/Hotit(Punen e tij).

Presidenti kukull i Kosoves, ose “zevendespresidenti i Serbise”, gjarperi Thaci, “me kombesi shqiptare” vlereson larte punen e Hutit/Hotit(Punen e tij).

Shkruar nga; Luan Baci
USA- SHBA
9 Shtator 2020
Gjarperi Thaci, ky bastard qe ne cdo gerhame te frymemarrjes se tij, vetem helm mendon dhe prodhon, qe ne cdo hap qe ben, vetem nje tradheti te re realizon ne dem te Kosoves dhe te popullit, ky qe shume po vonon te marre ate qe meriton nga populli, ate qe ne fund te fundit ka gatuar vete me tradhetite dhe pabesite e tij te shumta, ky qe shperdoroj dhe perdori ne menyren me te shkelqyer UCK-ne per ta minuar ate dhe popullin, per te sabotuar Kosoven ne me shume se njezet vjet, ky qe e shkeli me te dyja kembet betimin e UCK-se se lavdishme per interesa te Serbise, te tijat personale dhe te klanit te tij qe e ngriti dhe e mban ne pushtet, ky qe u tall me gjakun e te reneve te UCK-se dhe te mijerave njerezeve te pafajeshem te masakruar dhe te humbur pergjithmone nga Serbia fashiste, ky qe u tall me gjakun e mijera shqiptareve te rene per atdhe ne breza, per mbrojtjen e trojeve shqiptare, ky qe ne cdo hap te tij vetem projekton prapesi, dhe kapitullim te popullit dhe te atdheut perpara armikut shekullor, ky po vonohet ca si shume te marre ate qe i takon, dhe sa me shume te vonohet likujdimi politik i kesaj kolere, dhe dergimi i tij prapa hekurave, aq me i madhe do te jete demi, dhe aq me e veshtire do te jete ringritja.

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...