Home / Lajme /

 

Cezar Ndreu
Shqipetaret. Serbet dhe Hebrenjte
Pa u thare mire boja ne marreveshjen e Washingtonit Vućić i kerkon shtetit te Izraelit te mos beje njohjen e Kosoves
Vucic harron se hebreu kroat, albanologu Milan Shuflaj u vra pikerishte nga dora juaje e pabese
Lum Ju e mjere Ne , qe ju kemi fqinj

 

About admin

x

Check Also

Aktiv

INTERVISTË/ Sadri Ramabaja: Kjo është e vërteta ime ndaj “Syrit të Popullit”!

12/09/2020 Almakos ka realizuar një intervistë me profesorin Sadri Ramabaja, i cili ...