Home / Lajme / Rama dhe Thaçi! Kokën në Moskë ,zemrën në Beograd, bothen në Stamboll!

Rama dhe Thaçi! Kokën në Moskë ,zemrën në Beograd, bothen në Stamboll!

Edi Rama mund të ndryshojë diçka në favor të Kosovës! Cakaj ishte në SHBA. Rama vjen në Prishtinë. Mund të ketë një befasi më të mirë për Kosovën. Ndoshta Trump ka thënë: shfuqizoni gjykatën!

Naser Aliu

Faton Tropoja Ndoshta ka pa ëndërr Edvini , Specialja NUK është lojë , si mendojin të Pa kurrizorët tan

Afrim Presheva Reformatim te qeveris me PDK mbrenda dhe Lutfi Hazirin kryeminister.

Dubi Kelmendi ???Lis,endrra po shifni apo?!
Kurre as vetem nje te mire nuk do kete populli shqiptare nga Rama dhe Thaqi!
Koken e kane ne moske,zemren ne beograd ndersa bithen ne stamboll!
TURPI I MBULOFTE BREZ PAS BREZI!
?????????

Nemo Nomen Ka ardhë në t’pame… se jemi merzit fort.

Gajur Memishi Jo, ska befasi nga kjo pune Kryeprokurori eshte amerikan me zevendsit e tij,kjo do te shkoj deri ne fund befasia vjen ne fund nga avokatet me renome boterore.

Uran Krasniqi Te shpresojme qe eshte keshtu sic thoni Naser. Gjykata gjoja e Kosoves, por e cila con para agjenden ruso-serbe dhe nderhyn ne politike e gjeopolitike, duhet te shfuqizohet sa me shpejt dhe edhe pa thene SHBA-ja. Sepse ajo po demton Kosoven.

Naser Aliu Nuk mund t’u mbushet mendja te gjithëve. Me rëndësi te ruhet miqesia me SHBA.

Driton Merovci Një Shqipëri e fortë dhe stabile, nesër është garancë edhe për Kosovën.

Fadil Miftari Pse mire te duket ty me u armiqesue me BE-ne per 100 vjetet e ardhshme a?

Naser Aliu Ah, jo, Europa nuk rrezikon raportet me SHBA, për Rusinë…

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...