Home / Lajme / Albin Kurti: VV është dyfishuar, i mundim sikur të gjitha partitë të bëhen bashkë

Albin Kurti: VV është dyfishuar, i mundim sikur të gjitha partitë të bëhen bashkë

Albin Kurti: VV është dyfishuar, i mundim sikur të gjitha partitë të bëhen bashkë

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti në një intervistë për Euronews Albania flet për zhvillimet më të fundit politike, që nga shkaku i prishjes së koalicionit me LDK-në dhe tek përpjekjet për krijimin e qeverisë së re.Z. Kurti ka deklaruar se, që pas zgjedhjeve të fundit parlamentare të mbajtura në tetor të vitit të kaluar,Kliko nReklam per me shum lexim ose per video mos e humbisni…

About admin

x

Check Also

Profesori amerikan: Dialogu me qëllim primar krijimin e Asociacionin vetëm sa i përkeqëson gjërat

Prof. David B. Kanin Lajmi i mirë për të ashtuquajturin dialog të ...