Home / Lajme / Albin, ne të gjithë jemi me ty.

Albin, ne të gjithë jemi me ty.

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, tekst dhe jashtë
Xhandarmeria serbe është hy në Kosovë, dhe ky Presidenti i turpit as edhe një reagim në profilin e tij.
Qeverinë më të mirë e prishe për interesa tua, e bëre qeverinë me shkie ku pjesë të saj janë edhe kriminelë serb sipas qejfit tuaj. Tash që na shkelën teritorin serbët e shkelën mbi gjakun e dëshmorëve a duhet ty #Hashim_Thaçi të të shpallim tradhëtar të kombit. Turp, turp, një milion herë turp.

About admin

x

Check Also

Profesori amerikan: Dialogu me qëllim primar krijimin e Asociacionin vetëm sa i përkeqëson gjërat

Prof. David B. Kanin Lajmi i mirë për të ashtuquajturin dialog të ...