Home / Lajme / Asnje arme me te fuqishme Serbia dhe Greqia nuk kane pasur kunder neve Shqipetareve sesa perdorimin e islamizmit, permes hoxhallareve te saj serb, rus, bullgar!

Asnje arme me te fuqishme Serbia dhe Greqia nuk kane pasur kunder neve Shqipetareve sesa perdorimin e islamizmit, permes hoxhallareve te saj serb, rus, bullgar!

Programet gjenocidale te bera kunder neve nga kisha ortodokse serbe, greke dhe ruse, te cilat qeverite shovene i zbatuan, permes hoxhallareve te tille!
As dikur, kur s’kishim shtete, e per fat te keq as sot kur kemi dy shtete, nuk jemi ne gjendje sepse skemi zyrtare te duhur, qe ta mbrojne Kombin dhe Atdheun tone!
Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, njerëz që qëndrojnë dhe tekst

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...